Anasayfa arrow Haberler arrow Gürün de AB Proje Eğitimi
Gürün de AB Proje Eğitimi
 Gürün ilçesinde ''Türkiye-AB katılım öncesi finansman imkanları'' konulu eğitim toplantısı düzenlendi. Gürün ilçesinde ''Türkiye-AB katılım öncesi
finansman imkanları'' konulu eğitim toplantısı düzenlendi.
Gürün Kaymakamlığı, Gürün Belediyesi ve Gürünlü İşadamları Derneği tarafından organize edilen ve Belediye Kültür Merkezinde gerçekleştiren eğitim toplantıları 3 gün sürdü.
AB Proje Koordinatörü Gerçek Şahin Yücel tarafından verilen eğitimlere, yöredeki kamu kurum ve kuruluşlarından toplam 85 personel katıldı.
Türkiye-AB Katılım Öncesi Mali İşbirliği süreci ve bu sürecin beraberinde getirdiği proje finansman imkanları hakkında katılımcılara bilgi veren Yücel, özellikle bu süreçte aktif bir biçimde yer alabilmenin ön koşulu olan Avrupa Birliği formatında proje teklifi hazırlama konusunda personeli bilgilendirdi.
Personele AB fonlarından nasıl faydalanılacağını anlatan Yücel, katılımcılara nasıl proje hazırlayacakları konusunda da bilgiler verdi.
Eğitim toplantısı sonunda, personele katılım belgesi verildi. Eğitimi veren Gerçek Şahin Yücel'e, katılımcılara ve emeği geçenlere teşekkür eden Gürün Kaymakamı Davut Gül, bu tür eğitim faaliyetlerinin devam edeceğini söyledi.
Gerçek Şahin Yücel ise birçok şehirde bu tür eğitimler verdiğini belirterek, ''Ama hiçbir yerde bu kadar heyecan duymamıştım. Burada bulunan değerli katılımcıların yaratıcılık ve üretkenlikleri kulanarak ciddi ve özgün projeler çıkaracaklarından eminim” dedi
 
< Önceki   Sonraki >

 

 

Marka davalarında hukukçulara ve marka sahiplerine önemli bir kaynak!

adres_kitap

Flaş Haber

Sivaslı Sanayiciler İftarda Buluştu

Sivaslı Sanayici İşadamları Grubu Derneği (SİVGİAD) tarafından Çırağan Saray’ında düzenlenen Geleneksel İftar Yemeğine siyaset, sanat ve iş dünyasından ünlü isimler katıldı.

Devamını oku...
 
Sivas Tarım Müdürlüğünde 'Yıldız' Dönemi

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü'ne Gıda ve Yem Şube Müdürü olarak görev yapan Seyit Yıldız atandı. Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İhsan Aslan'ın Ankara'ya Tarım ve Hayvancılık Uzmanı olarak atanmasının ardından boşalan İl Müdürlüğüne Gıda ve Yem Şube Müdürü Seyit Yıldız getirildi.

Devamını oku...
 
Tümsiad Üyeleri Sivas'ta İftarda Buluştu
Tüm Sanayici İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) üyeleri, Sivas’ta iftar programında buluştu. TÜMSİAD Sivas Şubesi tarafından kentteki bir düğün salonunda düzenlenen Geleneksel 3. Bölge İftarı’na; Çorum, Samsun, Trabzon, Yozgat, Ankara, Kayseri, Tokat, Amasya, Erzurum ve Rize’den dernek üyeleri katıldı. 
Devamını oku...